Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
14.05 00:30 - Сергей Антонов -последният истински българин.
Автор: karpis Категория: Лични дневници   
Прочетен: 1008 Коментари: 0 Гласове:
5


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 Дори и сега да попитате кой е Сергей Антонов надали някой ще ви отговори.А това е последният истински българин!Човекът,за когото Родината и дългът към нея бяха повече от всичко! Човекът,унищожен от фалша, лицемерието и подлостта,с която беше принуден да живее!Човек,който едва на 59 години си отиде от този свят забравен и захвърлен от всички!Всички ония,които изградиха своето имагинерно псевдощстие върху нещастието на хора като Сергей Антонов!А кой всъщност е той?
Сергей Иванов Антонов (11 Юли 1948-1Август 2007) служител на БГА Балкан в Италия,арестуван и разследван във връзка с извършен атентат срещу католическо лице в Рим на 13 Май 1981г.Прекарва ЧЕТИРИ ГОДИНИ В ЗАТВОР в Италия без съд и присъда и освободен от там поради липса на доказателства.Връщайки се обратно в България,властите се стремят да омаловажат и потулят случая на беззаконие срещу български гражданин в Италия,като дори завеждат ответно дело срещу италианската правораздавателна система и потъпкването на каквито и да е било международни и дипломатически норми и спогодби,гарантиращи спазването на човешките права и презумпцията за невинност!Антонов е задържан на 25 Ноември 1982г в Рим,следствието с което му са повдигнати обвинения продължава 2 години и 6 месеца, процесът започва през Май 1985 и завършва през Март 1986г.Антонив е освободен на 1Април 1986 с изключително разклатено здраве.Физически и психически Сергей Антонов е руина!Оставен е да работи по милост на куриерска длъжност в БГА Балкан,а в следствие пенсиониран по болест.На 27 Март 2002 г. 39 НС отпуска пенсия за особени заслуги в размер на 160 лева месечно.На 1Август 2007 безжизненото тяло на Сергей Антонов е намерено в дома му на ул Сердика в София от дъщеря му.Установено е че е издъхнал няколко дни по-рано.Следствие не е образувано,поради липса на личен лекар от спешна помощ заявяват на близките му,че при "умрели не ходим",само патрулка с инструктирани служители,които замитат всичко бързо и незабелязано.Сергей Антонов е забравен!Но нещата не стоят така!Те са доста по-прозаични и опират до пари!А просто лицето Антонов се озовава на грешното работно място в удобен за мнозина момент и бива използван и унищожен физически!За да се стигне до псевдо атентата срещу гнусният сополяк,трябва да се изясни влиянието на католягите в България по онова време!По-чести посещения в Рим и Париж на големи групи български псевдо дипломати,аташета,търговски представители,отявлени нагаждаги,предатели и прочие долна измет,готови по команда да съсипят България отвътре!Процесът по съсипването на България започва много отдавна,още през 70-те,когато разни непокорни, но свестни партийци замръзват из планината посред лято,други получават инфаркт при отлично здраве,трети катастрофират фатално!Та още тогава западняците точат секирата на България,но чакат изметта отвътре да надделее и да им поднесе държавата на тепсия!Заради 1300 години България разна наша измет шари здраво по света на държавни разноски и се предлага на нови господари,предвид скорошното разместване на пластовете и смяната на строя,а това не става за един ден!Тогава посредством българската държавна авиокомпания започва същинското изнасяне на държавата,активи техника,държавни разработки и тайни,научен комплекс и каквото още се сетите!Всичко става със съдействието на най-долните,а именно сополяците!Те уж са от соц.блока,имат достъп до загубеняци като Ганя,правят си каквото си поискат и винаги им се разминава,защото са послушни католяшки  помияри,които гледат келепира си преди всичко!Тъй,че спретнатата театрална постановка с попа католяк -сополяк е добре обмислена и режисирана подобаващо!Нали трябва да поражда съчувствие,пък и тоя противния го играеше жертва докато беше жив,макар да правеше колосални далавери и фалира няколко католишки банки по света!Че да съсипваш коматизма и обикновените хора не е евтино удоволствие!А тукашните,дето още тогава продадоха държавата ни сега са на държавни благи постчета и мируват,че западняците още имат уличаващи ги документи и как бая хора изчезнаха заради това!Повечето с товарни превози,а Антонов имал неблагоразумието да пита официално на къде толкова често летели и с какви товари,че тонажа бил надвишен!А инак Сергей Антонов е последният истински българин,който милееше за разграбената си страна и слушаше химна в полунощ!Независимо от мерзостите срещу него!Светла му памет!



Гласувай:
5



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: karpis
Категория: Лични дневници
Прочетен: 521999
Постинги: 360
Коментари: 245
Гласове: 1612
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930