Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
30.05 00:49 - Промиване на мозъци и борчове безкрай.!
Автор: karpis Категория: Лични дневници   
Прочетен: 1635 Коментари: 1 Гласове:
4


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 За 70 милиона евраци и "Изкарай Гано говедата" става шедьовър!Защо точно 70 милиона ли?Щото толкова сме се изръсили във Виена!Черен сак пълен с кинтите,прекаран като дипломатическа поща!И не си мислете,че туй е дал за увивациите на девойчето!Просто то се е цанило за приносител на кинтите,с който Рамадан се разплати с господарите си,затуй че го инсталираха на софрата,а кяфащото кяфляндско курве сал е за параван завалийското!Два индивида,един по висок кльощав и един малко по-пълен с глава по-нисък отишли в стаичето за почивка във виенер щадхале на кяфящото курве само рекли "дер гелд",сиреч парите и сака с кинтите,прекаран като дипломатическа поща бил предаден на тия симпатяги!Всички пачки само от петстотинтачки били надлежно преброени с банкнотоброячната машинка,дето по-ниският носел в раница,а по-високите заснел с телефончето целият "нелек процес" по броенето на кинтите!Даже хартийките от пачките били грижливо прибрани,а кинтите от всяка пачка хванати с ластични лентички,които ги има специално за такива цели!Та за неколко часа тия преброили всички кинти,прибрали ги обратно в сакчето,сложили пломба и поживи по здраво!Та кяфащото курве предварително е знаело как "шъ спичели"и как "шъ запуши устата на хейтърите"!Тъй то се е изказало се!Макар девойчето да е с вопиющ речников дефицит,за умственият и не говоря!Слушалкатав улети под спусната косичка,по която му диктуваха кво да рече завалийското,кого се изтъпани до благодетеля си Рамадан казва всичко!Та дуловсикят кюрд, сиреч мангото мъжле на тая присъствал на броенето и на завалията му се скубнало на сърцето,че толкоз кинти ги гледал му се изпарили под нослето,а курвето ич го не било еня и даже скачало доволно,че го чакало победа,докато плюскало нещо,че да не отслабне!С тях бил и харманлийският мангал-ритни гъзльовец,който след броенето на кинтите изчезнал на някъде,вероятно за комисионичка и заради това никой не знае,че тоя измекяр е бил там по това време!А и той се пада роднина на дуловският кюрд,та кяфащото курве му се пада и тя роднина по брак!Та излагацията нататък я знаете!А това,че не е ползвала български танцьори ви се изясни,щото ако това го видеха нашенци досега щяха да се разприказват и щяха и марсианците да ни знаят и за кинтите и за простотията ни!Малка подробност е че всички яко ни са се подигравали и дори кибуцаджиите,дето манипулираха всичко,за да стане и нашето курве "звиздъ"!Щото псевдо конкурсчето е регистрирано в ингилизко,а в ингилизко се намира седалището на международният съюз на кибуцаджиите по свето!Съвпадение нали!Та всичко е нагласено и продадено,па Ганя нали да се кефи и да скача радостно като маймуне за бананче!Кого обявили"победата",една русичка станала част от балето,като седнала на столчето и енергично тръскала глава като в реклама на шампоан против пърхот и хилейки се,се пресмивала с другите на курвето ни,ама онуй било прекалено назобано,пък и се правело че не забелязва подигравките по свой адрес!И цялата тая излагация така захаросано ни я представиха мисирките тука,че им поверявах на всичко,ама по без малко!А туй че тва си е византийска псувня по наш адрес си е съвсем малка подробност,дето също ни бе спестена!Ръгането в бг.дирниците,за по-кратко наречени бангърници в псевдо текста си е наш проблем!Ама Ганя ни е чукча,ни поет,та кво му дреме!Даже и Клозерец ни се подигра,ама никой миосир не му стискаше да го рече!Когато славяновският отпадък ходи на воаяж в Германия Клозетерц му се подиграваше перфидно в очите,ама онуй нищо не рече,че швабата нали му е господар и от фондация Аденауер,на която също и Рамадан е храненик ще му дърпат ушите!Клозетерц рече,че догодина идват в Бг-то с хит ,който ще покори Европа и песента е "Замбо-Рамбо",същата с която Клозетерц преди това го подиграваха няколко рапъри,заради желанието му да легализира тревата!Пишете was ist bubaz и ще разберете!А подигравките към простият ни народец не спират от цяла Европа ,а тукашните мисирки са инструктирани да го представят като възхищение или просто да го премълчат,ако подигравката е по-брутална!Така се промиват яко и здраво мозъци!А това в територията ни се превърна в спорт едва ли не!Като се сетя за подрастващите курорта,кълчещи се на окупираното ни летище,дорде чакат кяфащото курве и последвалите излагации по студия и посрещане на площада,да ти се до повръща!Двама космонавти сме посрещали,ама таквз излагация не сме имали!И за капак нови борчове,щото видите ли трябвало да не се излагаме пред чужденците,дето уж напирали да дойдат да гледат кибуцаджийските пародии,дето ни ги наредиха,за да ни доят джоба!Та платените защитници на кяфащото курве да го приберат у дома си,да му се радват и да платят тоя чудовищен масраф от джоба си,пък тогаз да ми казват колко били горди!С кво?С простащина предимно и платени статийки тук таме!А това дали курвето ще го правят почетно в градове,села бардаци и прочие хич ми не пука!Ако ще и да го канонизират,все тая(макар че за тия пари и това могат да направят)!Германците харесали изпълнението на румънката и на италианеца,но това Ганя нема как да го знае от продажното ни миосир!И наистина Сал да Винчи го гледах в последствие,и песен и постановката са супер,ама това да не се знае от Ганя!Та всичко се оказа прах в очите,докато ни ограбват за пореден път и ще продължат с грабежа доста дългосрочно уж заради псевдо домакинството ни!Ама поне тоя резил можеха да ни го спестят,ама нали пък Ганя е опитно зайче за всичко,та що да не ни ползват като такива!Нали помните кво беше набиране на канчетата с кривината!Та експериментите,особенно поведенчески при прост Ганя продължават с пълна газ!Само дето без джобове останахме!На нали пък се самотитулуваме,че сме "звизди"!



Гласувай:
4



1. karpis - То и магаре да бяхме пратили....
00:19
И магаре щеше да спечели!За тия пари!!!70 милиона причини за "небивал успех"!!!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: karpis
Категория: Лични дневници
Прочетен: 521952
Постинги: 360
Коментари: 245
Гласове: 1612
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930